Videoklip

Je nepochybné, že VIDEOKLIP se stává ať už pro kapelu, hudební skupinu či pěvecké seskupení čím dál významnějším komunikačním nástrojem při prezentaci své tvorby a oslovování příznivců. O to více přidanou hodnotou je videoklip v případě méně známého tělesa, které se snaží prorazit na hudební scéně do povědomí svých fanoušků. V případě využívání internetu je prokázáno, že pokud má fanoušek na výběr a může si pustit skladbu jen jako zvukovou stopu, nebo jako zvukovou stopu doprovázenou videoklipem, jednoznačně preferuje zvukovou stopu doprovázenou VIDEOKLIPEM.

A nabízí hned několik způsobů, jak videoklip můžeme vytvořit a obohatit tak vaši muziku o vizuální zobrazení. Jednou z alternativ může být videoklip, ve kterém hrají jen členové kapely a celý klip se natáčí ve stejné lokaci. Jiné alternativní provedení nabízí možnost ztvárnit videoklip formou příběhu, který může odpovídat textu dané písně - vaší produkce. Další naší nabídkou (v případě vystupování vaší kapely na festivalu, hudební přehlídce či koncertu) je možnost z pořízeného záznamu videoklip následně sestříhat. Vše se může odvíjet jak od typu písničky, tak od stylu produkované hudby. Při tvorbě videoklipu je nepochybně mnoho způsobů jak klip natočit, může se jednat i o působivou kombinaci příběhu a záznamu z živého vystoupení.

Cenově nejméně nákladným je klip z živého vystoupení, přičemž cena takového výstupu se pohybuje od 6 tisíc Kč. Cena klipu formou příběhu, případně kombinace příběhu a záznamu z živého vystoupení začíná na 10 tisících Kč.

Napadá-li vás cokoliv, co byste rádi prokonzultovali, neváhejte nás kontaktovat, rádi detailně zodpovíme veškeré dotazy či probereme další inspirativní náměty. 


Pro více informací nás porsím kontaktujte