Svatební video

Svatbě, nádherné a v životě významné to událostí, předchází nepochybně celá řada příprav, spousta rozhodování, zařizování a jisto jistě i onoho zdravého adrenalinu. To ostatně dotváří krásu a neopakovatelnost prožitých radostných dnů v životě každého zamilovaného páru. A ať už se jedná o originální chvíle před samotným obřadem, vyslovení manželského slibu či náramně prožité hodiny s přáteli o svatební veselce, ve všem určitě dáte za pravdu nejen sezdaným přátelům, když Vám budou klást na srdce a povědí, že nejdůležitější ze všeho je onen nádherný citový prožitek a krásné svatební zážitky, "live" vzpomínky. A jisto jistě mají pravdu - profesionální a poutavé svatební video s neopakovatelnými záběry z "vašeho novomanželského dne" je tím pravým skvostem, za který s odstupem času budete šťastni a o to více jej oceníte v rodinném digitálním archivu.

Profesionální svatební video lze zhotovit hned několika formami a je jen na Vás a Vaší drahé polovičce, jakou formou si váš slavnostní den budete chtít zvěčnit. To, jak bude výsledné video vypadat, si tedy určíte sami a vše je zcela na vašem výběru. Nejčasněji ke zhotovení nabízíme tyto dvě formy videa. Může se jednat o krátký poutavý videoklip v délce přibližně 5 minut - v podtextu s vámi vybranou písničkou, přičemž tento klip během skladby zachytí celý váš svatební den. Druhou alternativou je pak svatební video v délce 20 - 30 minut, které je doprovázeno původním zvukem a poskytne vám neopakovatelnost společně prožitých chvil v plné autentičnosti. Vše s možností Vašich dílčích specifik a přání při zhotovení.

Nejméně nákladnou formou svatebního videa je 5 minutový videoklip, jehož cena začíná na 10 tisících Kč. Výsledná cena předávaného videa je však individuální a odvíjí se od Vámi objednaných specifik a originalitek s ohledem na rozsah využití natáčecí techniky (např. kamerový jeřábu" apod.). V případě jakýchkoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat, rádi s Vámi záležitost zhotovení videa se všemi případnými specifiky podrobně probereme a zodpovíme vše potřebné.  


Pro více informací nás porsím kontaktujte.